Ostraha prodejny Lidl / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaGADO, s.r.o.
ÚvazekHPP, DPP
Mzdaod 21 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nástup možný ihned

Požadujeme:

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti, odměny při zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhondé pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, pro kamerový systém
jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk, slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hradecká 1180, Holice, 53401, Česko
mzda, plat (hrubý):od 21 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:GADO, s.r.o., IČ: 28317432
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Pchálková, asistentka personality
telefon:734 881 689
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma GADO u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 21 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP, DPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Hradecká 1180, Holice, 53401, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.